! Сьогодні Запрошую вас переглянути блог нашої бібліотеки книги.Тут ви дізнаєтесь чим живе бібліотека та її користувачі. Приємного перегляду.

13 грудня 2018 р.

Андріївські вечорниці

 Зимові свята оде за одним стукають у наші оселі. В народі кажуть: у грудні, що не день, то свято. 4 грудня - Введеня в храм Пресвятої Богородиці, 7 грудня - Катерини, сьогодні 13 грудня - свято Андрія, на яке ввечері  зійшлися діти, молодь, учасники клубу за інтересами "Оберіг" та активні читачі бібліотеки. У бібліотеці - андріївські вечорниці. Ми, як і годиться, наварили вареників з капустою та картоплею...  Гостей пригощали, про життя-буття розмову вели, вишивали, плели, а діти та молодь калиту кусали, дівчата на долю гадали. Пан  Калитинський( Андрій Кравчук )  жартами розважав, а пан Коцюбинський(Андрій Градовський, Максим Червінський, Максим Коршунов  ) на кочерзі під*їзжали та Калиту кусали. Дівчата дрова до печі  носили та рахували поліна, парне - заміж піде в цьому році, а не парне - ще дівувать буде, дізнавалися ймовірне ім*я майбутнього нареченого, витягаючи з шапки папірці з іменем, кидали чоботи через себе, куди носком впаде звідти й сватів слід чекати...
  А ще на наших вечорницях було відразу два іменинники - два Андрії. Вітаємо, Вас хлопці, з днем ангела, нехай Ваш покровитель завжди буде поряд.Немає коментарів:

Опублікувати коментар