! Сьогодні Запрошую вас переглянути блог нашої бібліотеки книги.Тут ви дізнаєтесь чим живе бібліотека та її користувачі. Приємного перегляду.

Історія бібліотеки

історія Стрижівської бліотеки була  записана зі слів старожила  Володимира Єфремовича 1914 року народження та Третяка Андрія Михайловича 1941 року народження.
    ... у  яру був старенький клуб, там же розміщувалась бібліотека та сільська рада. Це було дерев*яне приміщення приблизно 25 на 15 м.кв. Бібліотека займала близько 12 м. кв усієї площі , світла у бібліотеці не було .
   У 1978 році  було збудоване нове приміщення Будинку культури на 250 місць ,у цьому ж приміщенні на 42 кв. м. розмістилася бібліотека.Першим бібліотекарем у Стрижівці був Шлапак Іван Миколаєвич, а з 1948 року за бібліотечну справу взявся Шкода Іван Федотович

1919 року народження, уродженець с. Стрижівки, учасник Другої світової війни 1939-1945р. Після поранення лікувався у Київському госпіталі, підлікувавшись повернувся у Стрижівку (у званні старшини) . Іван Федотович віддавши цій справі 20 років передав бібліотеку  Євгенії Миколаївні  Волосевич , а трохи згодом  прийшов ще один спеціаліст з бібліотечної справи - донька Євгенії Волосевич - Галина Бісик, яка пропрацювала у сільській бібліотеці до 1994 року.
    З 1994 року і по цей час  бібліотекою завідує - Людмила Володимирівна Червінська.


наша бібліотека

якщо ви знайшли якісь неточності, або знаєте інші цікаві факти з історії бібліотеки  прошу звернутись до нашої бібліотеки
Немає коментарів:

Опублікувати коментар