! Сьогодні Запрошую вас переглянути блог нашої бібліотеки книги.Тут ви дізнаєтесь чим живе бібліотека та її користувачі. Приємного перегляду.

19 червня 2015 р.

Гра-квест "Ми зі спортом дружимо, виростаєм дужими"

Літні канікули у розпалі.  Якщо для дітей це безтурботні дні ,то  для батьків це клопіт - як і чим розважати  своїх дітей у літній період. Сьогодні у рамках нашого міні-проекту "Твої веселі канікули" на ігровому майданчику пройшов черговий захід для дітей.
...гра-квест от-от має розпочатись , а дітей на майданчику ще не багато. Через хвилину -другу показались наші гості , це  вихованці дитячого садочка "Сонечко", яких ми запросили напередодні повболівати за своїх старших друзів.
10-00. Ми починаємо.
перше завдання , яке отримали учасники , спантеличило їх своїм змістом: "Відкрийте конверт, зателефонуйте за вказаним № телефону( прицьому треба було привітатись, представитись, попросити підказку) діти довго вибирали того, хто б міг якнайкраще справитись із цим завданням. Довірили  Насті Васильєвій , яка швидко доповідала всім те, що чула сама : "підказка у книжці, книжка на виставці, виставка у бібліотеці справа від дверей , автор- Всеводод Нестайко, назва- "Пригоди в лісовій школі", сторінка - 70. Всі , а це більше сорока дітей,ринули до бібліотеки, а звідти  діти побігли шукати "криву березу"про яку говорилось у книжці , виконуючи одне за одним завдання(носили воду в ложках, вибивали  бали у "ДАРТС, розшифровували текст за допомогою "СІМАФОРСЬКОЇ АЗБУКИ, обмотувались папером, прикріпивши повітряні кульки до живота, збирали розкидані сірники і т.д."діти знаходили клаптики карти і складали з них одну, за допомогою якої можна буде знайти скарб. ...карта складена , роздивившись місцевість, діти впевнено побігли по вказаному маршруту. Не проходить і хвилини, як  чарівна скриня знайдена . Діти, відкривши чарівну скриньку, знайшли там цукерки, якими поділились зі своїми вболівальниками.


Немає коментарів:

Дописати коментар