! Сьогодні Запрошую вас переглянути блог нашої бібліотеки книги.Тут ви дізнаєтесь чим живе бібліотека та її користувачі. Приємного перегляду.

30 березня 2018 р.

Книжкові іменини

Щойно  завершився тиждень дитячої книги, який проходив у нашій бібліотеці з 24 по 30 березня. Сьогодні ми святкували Книжкові іменини. Нашими гостями були діти 1,2,3класу.  На Дні народження завжди має бути весело тому, що це і нові знайомства, і веселі розваги, і солодке частування.
    У книг і цукерок багато спільного: по-перше і книги і цукерки супроводжують нас впродовж всього життя, по-друге від прочитаної хорошої книги і з*їденої смачної цукерки в організмі людини виробляється гормон "радості"- "серотонин", по-третє і книги і цукерки можуть мати однакову назву, в чому наші гості сьогодні могли переконатися. На свято ми запросили казкових героїв, серед них був і Буратіно. Разом діти відгадували загадки, складали пазли,щоб дізнатися хто написав казку Пригоди Буратіно, допомогли знайти тих, хто загубив казкові речі. Діти познайомились із дитячими  книжками-ювілярами 2018року. Найстарша в цьому році іменинниця -  книга "Бембі", яка відзначає 95 річчя з часу написання, пригощала дітей смачненькими цукерками - "Для Білосніжки", "Для Алладіна", "Золотий ключик", "Для Червоної шапочки"," Гулівер", "Кіт в чоботях", "Для Бембі", "Карлсон" "Для Попелюшки",а Буратіно поділився з дітьми своїми золотими монетками.
             Дякую батькам, які знайшли час і прийшли на наше свято зі своїми дітьми. Дякую своїм колегам Ларисі Валентинівні та Катерині Володимирівні за допомогу в організації дитячого свята.


Немає коментарів:

Опублікувати коментар