! Сьогодні Запрошую вас переглянути блог нашої бібліотеки книги.Тут ви дізнаєтесь чим живе бібліотека та її користувачі. Приємного перегляду.

29 березня 2018 р.

Квест бібліотечний


 У школярів канікули. Весна цьогоріч не тішить гарною погодою, то ж часто діти збираються у бібліотеці.
           У рамках Всеукраїнського тижня дитячої та юнацької книги наша бібліотека підготувала та провела бібліотечний квест для дітей 5,6,7 класів. Завданням квесту було скласти з окремих слів відомий вислів. Для того, щоб отримати слово з вислову, треба було виконати завдання на семи зупинках. На Європейській зупинці було запропоновано дітям об*єднати країни та відповідні прапори, на зупинці Здоров*я - лікарські рослини, зупинка Секретна чекала тих, хтоб зумів би розшифрувати засекречені слова, а на Святковій - діти прикрашали та збирали  великодні кошики. ...слово за словом і відомий вислів  складено: "Діти, які читають, стануть дорослими, які думають. Дві команди із зовсім невеликим відривом справились із завданням на відмінно.
     А нагородою за виконане завдання  була книга, відкривши, яку  діти знайшли "золоті монетки"., бо ж недарма знання, розум  завжди мали велику ціну, були на вагу  золота.
             Саме книги  допомагають нам бути освіченими та розумними людьми.Немає коментарів:

Опублікувати коментар