! Сьогодні Запрошую вас переглянути блог нашої бібліотеки книги.Тут ви дізнаєтесь чим живе бібліотека та її користувачі. Приємного перегляду.

15 квітня 2016 р.

Обмін досвідом

На базі нашої бібліотеки відбувся районний семінар по обміну досвідом роботи. Дякуючи директору районної бібліотеки Людмилі Порхун , яка була ініціатором проведення семінару в такому форматі, колеги мали змогу не тільки побувати у нашому  Будинку культури та бібліотеці, а й познайомитись з нашою роботою, поділитись досвідом та  обмінятись новими ідеями та найцікавішими напрацюваннями .
        Наших гостей ми запросили у віртуальну подорож по Стрижівці  показавши їм відеоролик "Тут найкраще місце на землі", підготували та провели народознавчу годину "Традиції , звичаї, побут" в якій народознавство переплелось з краєзнавством, слово з піснею ,а чорні та червоні нитки з різнокольоровим бісером, а ще представили роботи наших місцевих майстринь. /роботи Лариси Грибівської, Каті Бондаренко, Оксани Чудовської , а також її мами , доньки і сина, роботи мами Каті Білявської та бабусі Наталі Демченко . Дарма,що деякі рушники з роками  трохи вицвіли, посатались , але  вони не втратили той магічний генетичний код українця. Ще одним цікавим моментом нашого семінару був майстер-клас від Світлани Бондаренко "Розпис великодніх яєць в техніці декупаж".
   Підводячи підсумок нашої зустрічі, можу сказати,що сільська бібліотека була і залишається острівцем збереження національної культури, народних традицій і звичаїв свого села. Дякую своїм колегам за приємні моменти , це була гарна  і по-родинному тепла зустріч.
Директор районної бібліотеки  Людмила Порхун знайомить гостей з планом роботи нашого семінарумайстер-клас від Світлани Бондаренко


      

Немає коментарів:

Опублікувати коментар