! Сьогодні Запрошую вас переглянути блог нашої бібліотеки книги.Тут ви дізнаєтесь чим живе бібліотека та її користувачі. Приємного перегляду.

21 квітня 2016 р.

Полинова "зона". 30 років по тому

"...Третій Ангел просурмив і впала з неба велика звізда, що горіла, немов світильник. І впала на третину рік і на джерела вод. Ім'я цієї звізди — полинь. І третина вод стала полином. І багато людей вмерли від вод, тому, що вони гіркими стали..."/Біблія. Новий завіт. Откровення святого Івана Богослова/.


з таких слів розпочалась у нашій бібліотеці  бесіда-роздум  присвячена 30 річчю Чорнобильської трагедії.
       Що насправді відбувалося тоді, 30 років тому, в день, коли ніхто не чекав лиха?
Ми змогли  відслідкувати послідовність подій  найбільшої техногенної катастрофи в історії людства,переглянувши відео "День, коли ми втратили все" /перші 485 годин Чорнобильської трагедії/ див. тут. Переглянувши відео, ми з  болем і смутком , обговорили страшні  події  та з вдячністю згадали про тих , хто брав участь у ліквідації пожежі , а це і дев*ятеро наших стрижівчан : Гурман Степан Давидович, Бісик Віктор Борисович, Нянін Михайло Миколайович, Жиленок Андрій Григорович, Степурко Віктор Радіонович, Степурко Сергій Петрович, Демченко Володимир Костянтинович, Білобров Анатолій Миколайович,Бісик Володимир Борисович . Нині восьмеро з них вже немає в живих ,залишився в Стрижівці один  свідок тих подій -Бісик Володимир Борисович. Дякуємо Вам усім.
Немає коментарів:

Дописати коментар