! Сьогодні Запрошую вас переглянути блог нашої бібліотеки книги.Тут ви дізнаєтесь чим живе бібліотека та її користувачі. Приємного перегляду.

1 червня 2018 р.

Світлішає на світі, коли радіють діти

       
        Вже традиційно, у перший літній день, ми святкуємо День захисту дітей. Біля Стрижівського Будинку культури панує святкова атмосфера: весела музика, креативна фотозона, гарний настрій та щирі дитячі посмішки. Батьки, покинувши буденні справи, разом зі своїми дітьми прийшли на свято і не пошкодували. Для дітей звучали музичні вітання від юної вокалістки  Каті Федосєєвої і Маші Боді, а вихованці дитячого садочку подарували присутнім запальний таночок. Ігри, конкурси, розваги, цікаві досліди у "хімічній лабораторії" ще більше здружили дітей. Але найбільше діти чекають сюрпризів та подарунків. Сюрпризом для наших дітей було   шоу від аніматора Людмили Хоменко- "Мильна фейєрія",а про подарунки для дітей   подбав заступник міського голови, голова районної організації Радикальна Партія Олега Ляшка - Михайло Юрійович Лукомський, подарувавши дітям цукерки та книжки для бібліотеки, щоб кожна дитина мала змогу провести канікули з користю.


заступник міського голови, голова районної організації Радикальна Партія Олега Ляшка - Михайло Юрійович Лукомський, передав книжки для бібліотеки, щоб кожна дитина мала змогу провести канікули з користю.


Немає коментарів:

Опублікувати коментар