! Сьогодні Запрошую вас переглянути блог нашої бібліотеки книги.Тут ви дізнаєтесь чим живе бібліотека та її користувачі. Приємного перегляду.

12 квітня 2017 р.

Готуємось до Великодня

У Стрижівській сільській бібліотеці сьогодні запрацювала великодня АРТ- майстерня. Першими , хто взяв участь у роботі цієї майстерні, були учні 5 класу місцевої школи . Перш чим розпочати роботу, вчитель української мови та літератури Валентина Миколаївна Ковальчук, розповіла учням  про  звичаї та  традиції, які пов*язані із Великоднем. Діти довідались , що передує підготовці до святата  , що таке вербний тиждень та почули історію про освячену вербову гілочку , яка перетворилась у 100 літню вербу, що і досі  росте на вулиці Дубина у Стрижівці.
верба на вул. Дубина посаджена із освяченої гілочки верби
 Найцікавішим  для дітей був майстер-клас  по оздобленню великодніх яєць, святкових кошиків та композицій. Діти вперше тримали у руках писачка  та спробували нанести ним перші лінії великодньої писанки. Не менш цікавими були сучасні техніки оздоблення яєць.  Святкова атмосфера, згуртованість,зацікавленість, небайдужість   зробили свою справу: діти задоволені .


Немає коментарів:

Дописати коментар