! Сьогодні Запрошую вас переглянути блог нашої бібліотеки книги.Тут ви дізнаєтесь чим живе бібліотека та її користувачі. Приємного перегляду.

25 серпня 2016 р.

Україно, свята моя земля!

У держави - ювілей. Святкує вся Україна. Саме з цієї нагоди у Стрижівці пройшла патріотично-розважальна година "Україно, свята моя земля".
  Святкову залу прикрашає виставка робіт "Талановиті стрижівчани", а на сцені один за одним лунають вірші, розливаються пісні, наймолодші учасники, майбутні першокласники, показують свою майстерність у запальному таночку. Не минає і хвилини, як сцена перетворюється на подіум, тут проходить "патріотичне" дефіле національних костюмів, вишитих мамами та бабусями власноруч.  Наталя Грабар показала майстер-клас із виготовлення оберегів - ляльок-мотанок. Тим , хто любить читати ,та цікавиться історіє творення держави, було запропоновано переглянути книги на  тему "Це моя -Україна".  Учасники свята створили   композицію з кольорового піску  в національних кольорах, а на дітей чекали розваги, вони  мали можливість взяти участь у іграх та конкурсах , за що отримали солодкі призи.

  З Днем народження, Україно!

Немає коментарів:

Дописати коментар