! Сьогодні Запрошую вас переглянути блог нашої бібліотеки книги.Тут ви дізнаєтесь чим живе бібліотека та її користувачі. Приємного перегляду.

31 травня 2016 р.

Всі ми родом з дитинства

 Вже стало доброю традицією відзначати дитяче свято - День захисту дітей .Власне з цього приводу у нашому Будинку культури зібралися діти зі своїми батьками на розважальну годину «Ми всі родом із дитинства».
Розпочалося все із розминки - «Інтелектуальне перехрестя», де кожен міг показати свої здібності з літератури , знання по темі природа, я і Україна, техніка, професії, спорт. Ми запропонували дітям конкурс «Майстер-шеф—діти» де юні кухарі із запропонованих страв  мали приготувати корисні, смачні ,гарні страви та представити їх. Мами хлопчиків отримали завдання допомогти сину зібратись на випускний  /зав*язати  галстук/, мами дівчаток збирали доньок до школи на патріотичний захід/ в*язали банти, одягали віночки/. Слідуючий конкурс  був спортивного характеру в якому  мами з дітьми крутили обруч/перемогли мами/, у конкурсі «Повітряний футбол»  перемогли діти. Веселими були стрибки в мішках, командна гра «Естафета» ,складання слів із букв ,які були закріплені на спині, цікавим був «Математичний екстрасенс» , але найкращим , найцікавішим, найвеселішим ,як для дітей так і для батьків, був майстер-клас по виготовленню чарівного розчину для видування величезних мильних бульбашок.  Чарівний розчин не підвів, все вийшло ,а наші діти отримали масу позитивних емоцій. А на завершення , як завжди - солодкі гостинці. Веселого свята.
Рецепт чарівного розчину для видування величезних бульбашок
4 столових ложки води+ 2ст. ложки миючого засобу+1ч. ложка цукру+2ст. ложки гліцерину все розмішати так щоб не було піни. Відрізати горлечко пластикової пляшки  нижче «плечиків» вмокнути у розчин і видувати мильні бульбашки

Немає коментарів:

Опублікувати коментар