! Сьогодні Запрошую вас переглянути блог нашої бібліотеки книги.Тут ви дізнаєтесь чим живе бібліотека та її користувачі. Приємного перегляду.

22 березня 2016 р.

Всеукраїнський тиждень дитячого читання /Урок- практикум "Міняю бібліотекаря"

Тиждень дитячого читання у нашій бібліотеці  розпочався досить незвичайно .  Перший день був цікавим та незвичним для дітей, бо саме вони "приміряли" на себе професію бібліотекаря .
        Щоб  підвищити статус, місце і роль бібліотеки та книги в суспільстві, прищепити  практичні навики ,ми  разом з дітьми провели урок -  практикум "Міняю бібліотекаря". Троє з присутніх виявили бажання  помінятися ролями з бібліотекарем. Учні 8 та 6 класу - Іванка Гурман, Вероніка Куцаківська, Ростік Гурман взялися до роботи. Діти розставляли фонд, шукали книги в каталозі,значення слів в  довідниках,  розставляли формуляри ,допомагали у підготовці  заходу, який плануємо скоро провести. Решта дітей , які були в бібліотеці , звертаючись  до "новопризначених"бібліотекарів , всерйоз чекали від них  відповідь .Під час заходу часто відповіді на питання приходилось шукати всім разом. Ростік Гурман
Іванка Гурман
пробуємо розставляти формуляри
чекаємо на відповідь

чекаємо на книжку

готуємо захід
визначаємось , щоб подивитисьнайцікавіша-"Енциклопедія дикої природи"

Немає коментарів:

Опублікувати коментар