! Сьогодні Запрошую вас переглянути блог нашої бібліотеки книги.Тут ви дізнаєтесь чим живе бібліотека та її користувачі. Приємного перегляду.

21 лютого 2015 р.

Благодійний концерт "Допоможи солдату"

                            Болить... ти знаєш як болить?                                                      війна , яка вбиває українців...

щоб підтримати тих , хто зараз боронить нас і нашу землю від оскаженілого ворога , працівники Стрижівського Будинку культури   підготували та провели благодійний концерт, аби зібрати кошти для наших захисників.На цю пропозицію охоче  відгукнулись не тільки  місцеві аматори сцени ( під керівництвом художнього керівника Олександра Стадника),а й  вихованці  музичної школи  Єва Мороз та Оля Лавріненко  , також  запропонували свою  допомогу  не байдужі люди Ольга Кагарлицька ,Яна Жовнерчук, Ярослав Ковальчук та Владислав Осадчик . У залі не було жодної людини , яка б не перейнялась болем, жалем, сумом за Україну та її відважних синів . Кошти від благодійного концерту , а це 3900 гривень,  передані волонтерам.


учасники аматорського колективу-лариса грибівська, наталя демченко, таня  та іван красняники,наталя волгарєва, альона козіянчук,таня гончаренко,олена кравчук, алла макаревич, люда червінська,наташа цвік, володимир степурко, юзик люблінський
учні школи-максим червінський, яна павленко, діана шеремет,вероніка куцаківська

дякую всім ,хто долучився до гарної справи- збору коштів для українського солдата

Немає коментарів:

Опублікувати коментар